YÖKAK-KAP Değerlendirme Toplantısı ile ilgili bilgilendirme (İdari Personel İle Yapılan Bilgilendirme Toplantısı ( Tarih 21.10.2022 )

YÖKAK-KAP Değerlendirme Toplantısı öncesinde yapılacak hazırlıklara ilişkin yapılan toplantı (İdari Personel ile yapılan Toplantı (Tarih 01.11.2022)

YÖKAK-KAP Değerlendirme Toplantısı Öncesinde Enstitümüz Programlarında Görevli Akademik Personel ile yapılan Toplantı  (Tarih 02.11.2022)

YÖKAK-KAP Değerlendirme Toplantısı Öncesinde Enstitümüz Lisansüstü Programlarında kayıtlı öğrenciler ile yapılan toplantı (Tarih 02.11.2022)
             

Enstitümüz Veteriner Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Oktay KESKİN'in   Veteriner Hekimleri Mikrobiyoloji Derneği ve Harran Üniversitesi Veteriner Fakültesi iş birliğiyle hazırlanan XV. Ulusal (Uluslararası Katılımlı) Veteriner Mikrobiyoloji Kongresinden kesitler.  (26-28 Ekim 2022 tarihlerinde Şanlıurfa Nevali Otel'de gerçekleştirilmiştir. )


Harran Üniversitesi Kalite Koordinatörlüğü eğitim ve öğretim faaliyetleri kapsamında, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini 2021 yılında alan Enstitümüze 22.11.2022 Salı günü TSE Bölge Müdürlüğü tarafından  dış denetim ziyareti gerçekleştirilmiştir. Bu toplantıya Enstitü Müdürümüz Prof.Dr. Cemil SERT, Enstitü Müdür Yardımcımız aynı zamanda Akademik Kalite Elçisi Prof.Dr. Halit AKBAŞ, Enstitümüz Müdür Yardımcısı Doç.Dr. Fatma KORUK, Enstitümüz Sekreteri ve İdari Kalite Elçisi Nuray AÇAR ve Üniversitemiz Kalite Koordinatörlüğünden Öğr. Gör. Büşra BAYTUR ve TSE Bölge Müdürlüğü Denetçisi Hacı Ömer KAHRAMAN katılmıştır.
   

2023 yılı Risk Değerlendirme çalışması yapıldı.
Enstitüler ve Müdür Doç.Dr. Mustafa ULUKAVAK ile yapılan tanışma toplantısı

Enstitü idari birim ile içtetkik öncesi web sayfası güncelleme konusunda yapılan toplantı

YGG Toplantısında Sağlık bilimleri Enstitüsünün HÜBTAM binasına taşınmasına karar verildi. 04.08.2023


 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DİREKTÖRLÜĞÜ

BAĞLANTILAR

 

KALİTE YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ